Strona główna
Perfumy
Tutaj jesteś

Czy nasze wybory zapachowe podążają za humorem czy okolicznościami?

Perfumy Data publikacji - 19 czerwca 2024 Autor - Redakcja perfumiq.pl
wybory zapachowe

Wybór ulubionego zapachu nie jest kierowany jedynie naszymi upodobaniami. Często zależny jest on od wielu innych czynników. Na przykład od okoliczności, czy nawet humoru, jaki mamy danego dnia! A Ty, czym najczęściej kierujesz się przy wyborze perfum?

Ludzie bardzo często sięgają po konkretne zapachy w zależności od swojego stanu emocjonalnego. Na przykład, w stresujących sytuacjach często wybieramy te, kojarzone z relaksem takie, jak lawenda. Z kolei w momentach radości preferujemy świeże, owocowe aromaty.

Jednakże, na nasze wybory zapachowe może również wpływać to, w jakim aktualnie nastroju jesteśmy. Gdy jesteśmy w optymistycznym humorze, jesteśmy bardziej skłonni do eksperymentowania z nowymi zapachami i wybierania bardziej odważnych kompozycji. Z kolei w chwilach smutku lub niepokoju, sięgamy po ulubione, sprawdzone nuty, które kojarzą nam się z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu.

Okoliczności na które wybieramy nasz zapach także mają ogromne znaczenie. Każda pora roku to inne preferencje zapachowe. Na przykład: latem chętniej sięgamy po świeże, delikatne, orzeźwiające zapachy, natomiast zimą wolimy mocniejsze, ciepłe kompozycje. Istnieje również kulturowy i społeczny kontekst, który może wpływać na nasze wybory zapachowe, jak na przykład trendy w perfumach czy tradycje związane z danym obszarem geograficznym.

Jak możecie zauważyć, czynników jest wiele. Marka NOVELLISTA oferuje rozwiązanie na każdą zmienną. 

Idealny wybór na lato!

Zanurz się w atmosferę wybrzeża Amalfi z wodą perfumowaną NOVELLISTA CITRUS AFFAIR. Ta wyjątkowa kompozycja przeniesie Cię w miejsca, gdzie w powietrzu unosi się urokliwy zapach drzew cytrynowych, a pomarańcze mienią się złotym blaskiem swoich soczystych owoców w głębokim zmierzchu. To dzieło perfumiarki Marie Huguenot, której talent pozwolił stworzyć delikatny zapach cytrusowego piżma, idealny zarówno dla niego, jak i dla niej. 

NOVELLISTA CITRUS AFFAIR rozpoczyna się od świeżego imbiru i cytryny, przechodzi przez nuty cytrusów i kwiatów mandarynki, a kończy się musującymi akordami piżma, drzewa sandałowego i bursztynu, pozostawiając na skórze niezapomniany ślad tej letniej przygody.

https://www.notino.pl/novellista/citrus-affair-woda-perfumowana-unisex/


Tylko dla odważnych!

Woda perfumowana NOVELLISTA UNIQUE WOOD to esencja dla tych, którzy nie znają słowa strach. Jej aromatyczna kompozycja z drzewnymi akordami podkreśla wewnętrzną siłę i odwagę noszącej ją osoby. Stworzona przez francuskiego perfumiarza Cyrilla Rollanda.

Zapach otwiera się aromatem różowego pieprzu, pelargonii i lawendy, przypominając podmuchy wiatru na twarzy. Następnie, akordy czarnego i syczuańskiego pieprzu z liśćmi fiołka dodają nuty dzikości natury. Niezapomniane doznania dopełnia ciepły aromat fasoli tonka, drzewa bursztynowego i wanilii, pozostawiając wyjątkowy ślad tego unikalnego zapachu. Ten intensywny zapach stworzony jest na specjalne okazje, aby zwrócić na siebie uwagę tłumu.

https://www.notino.pl/novellista/unique-wood-woda-perfumowana-unisex/


Wybór należy do Ciebie

Nasze wybory zapachowe są złożoną mieszanką naszego nastroju, poczucia humoru i okoliczności. Choć emocje i humor mogą wpływać na nasze preferencje, równie istotne są kontekst i sytuacja, w jakiej się znajdujemy.

Więcej na stronie: https://www.notino.pl/novellista/

Kontakt dla mediów: 

Dagmara Michalik 

Cyber Soul Sp. z o.o. 

[email protected] 

O spółce Givet 

Spółka Givet, wiodący producent kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała, powstał w 2011 roku. Givet produkuje najwyższej jakości kosmetyki, które dostarcza do 27 krajów w Europie i planuje dalszą ekspansję w Europie, a także w USA i na Bliskim Wschodzie. Obecnie spółka oferuje 12 ekskluzywnych marek, m.in. KORIKA, ICONIQUE Professional, Saffee, MEDIBLANC, NOBEA, Souletto, BrushArt czy UXI Beauty. Jest także wyłącznym dystrybutorem marki NOVELLISTA. Obecnie posiada 70-osobowy zespół w oddziałach w Pradze i Brnie, który planuje znacznie rozbudować. Misją spółki Givet jest dać każdemu możliwość zadbania o swoje naturalne piękno i wzbogacić regularną pielęgnację skóry o skuteczne i wydajne rozwiązania, które są jednocześnie przystępne cenowo. 

Redakcja perfumiq.pl

Naszym głównym obszarem zainteresowań są tematy związane z modą, urodą, zdrowiem i stylem życia. Nasza misja to dostarczanie inspiracji, porad oraz informacji na temat najnowszych trendów w świecie perfum, które stanowią wyjątkowy element osobistego wyrazu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?