Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Paznokcie hybrydowe w Twoim domu? Jak najbardziej tak!

Moda Data publikacji - 23 września 2020 Autor - Redakcja perfumiq.pl

Nikt tak nie rozumie kobiety jak ona sama! Sprawdza się to także przy makijażu, fryzurach, a także stylizacji paznokci. Z pewnością doświadczyłaś sytuacji, w której to, czego oczekiwałaś, nie znalazło odzwierciedlenia w realności. Nieudana wizyta u fryzjera? Makijaż inny niż pokazywałaś na zdjęciu? A może paznokcie w zupełnie innej odsłonie? Nie pozostaje nam nic innego, jak zakasać rękawy i samodzielnie ruszyć do roboty! Dziś zajmiemy się paznokciami hybrydowymi. Jak je wykonywać samodzielnie w domu? Oto instrukcja krok po kroku!

Co jest nam potrzebne do wykonywania manicure hybrydowego?

Do samodzielnego zrobienia paznokci hybrydowych w domu niezbędny nam jest odpowiedni asortyment. Przede wszystkim jest to lampa UV. Służy ona do utwardzania paznokci –bez niej ani rusz! Kolejne elementy to baza oraz top, a także wybrane lakiery hybrydowe. Potrzebujemy także bloku polerskiego, pilniczka, wacików bezpyłowych, acetonu oraz cleanera. Z taki zestawem możemy rozpocząć naukę wykonywania manicure hybrydowego!

Jak wykonać manicure hybrydowy w domu?

Wszystko zaczynamy od zmatowienia płytki paznokcie. Używamy w tym celu bloku polerskiego. Kolejny krok to przemycie paznokci cleanerem. Działa on odtłuszczająco i zbiera ewentualne paprochy i pył. Teraz należy nałożyć jedną warstwę lakieru bazowego. Utwardzamy. Nakładamy warstwę wybranego lakieru hybrydowego. Utwardzamy. Kolejna warstwa lakieru hybrydowego. Utwardzamy. Na koniec nakładamy top. Jego także musimy utwardzić. Gotowe paznokcie wystarczy delikatnie przetrzeć wacikiem nasączonym cleanerem i gotowe! To naprawdę bardzo proste. Wystarczy trochę poćwiczyć, a każdy kolejny manicure będzie nam wychodził coraz lepiej! Nie poddawajmy się początkowymi trudnościami. Na wszystko potrzeba czasu!

Dlaczego warto postawić na lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe to najpopularniejsze rozwiązanie w kwestii manicure. Ma on wiele zalet. Przede wszystkim nie musimy czekać aż wyschnie i uważać na to, aby nigdzie go nie zamazać. Stylizacja jest od razu gotowa po utwardzeniu w lampie. Kolejna zaleta to trwałość. Dobrze wykonany manicure hybrydowy wytrzyma nawet 3 tygodnie! Będziemy musiały go zmienić tylko dlatego, iż nasze paznokcie już odrosły! Ogromną zaletą jest także wygląd lakieru hybrydowego. Nie traci on swojego blasku, nie zdziera się, nie wygląda nigdy źle. Wydaje się, jakbyśmy miały dopiero co zrobione paznokcie przez cały czas! Postaw na lakiery hybrydowe i przekonaj się sama!

Redakcja perfumiq.pl

Naszym głównym obszarem zainteresowań są tematy związane z modą, urodą, zdrowiem i stylem życia. Nasza misja to dostarczanie inspiracji, porad oraz informacji na temat najnowszych trendów w świecie perfum, które stanowią wyjątkowy element osobistego wyrazu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

materac dla dziecka