Perfumy – wszystko co najpiękniejsze

Wybierając się na jakąkolwiek imprezę, czy też spotkanie biznesowe, chcemy godnie zaprezentować się w każdej kwestii. Nie tylko wykazując się swoją wiedzą, ale i także przyciągnąć wszystkim, co jest tylko możliwe. W szczególności handlowcy, a z całą pewnością wykonujące ten zawód kobiety, będą stosowały wszelkie sztuczki, aby tylko zrealizować godnie swoje zadania. Dlatego też głównym elementem przyciągania przez nasze szanowne damy jest zapach.

Piękny zapach

Żaden mężczyzna nie oprze się pięknie pachnącej kobiecie. W takiej sytuacji, działa to na zasadzie typowego instynktu. Wyłączona jest w danym momencie część mózgu, która odpowiada za racjonalne pojmowanie wszelkich innych bodźców, a włącza się głównie zmysł zapachu. Oczywiście w wielu kwestiach jest to zgubne i dlatego też sztuczka ta przynosi bardzo pozytywne efekty. Niestety nie dla wszystkich. Jak się bowiem okazuje, często mężczyźni, a w szczególności ci, którzy są wrażliwi na zapach są narażeni nawet na utratę pracy ponieważ w wyniku niewłaściwego rozpoznania relacji, podjął równie niewłaściwe decyzje dotyczące firmy, a co za tym idzie, straciła ona swoją pozycję na rynku. Dlatego też trzeba powstrzymać swoje niepochamowane często żądze, aby uniknąć tego typu zawirowań. Co jest tego przyczyną? Sprawa jest bardzo prosta. Producenci perfum, to bardzo dobrzy matematycy. Wyliczyli sobie, że jeżeli mamy, jako ludzie tak słabą odporność na tego typu bodźce, można wiele kwestii rozwiązać, stosując opisywaną powyżej metodę. Dlatego też prześcigają się w swoich działaniach. Każdy chce być najlepszy. Nie wiele osób zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę i dlatego bardzo dużo transakcji, staje się niekorzystnych, co przekłada się na ogólną strukturę firm.

Najpopularniejsze składniki perfum

Z uwagi na to, że jak już omawialiśmy bodźców jest wiele. Wiele jest także składników ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy, każdy reaguje na co innego. Do takich najpopularniejszych, jakie można wymienić to oczywiście wszelkie koncentraty kwiatowe. To przecież kwiaty najbardziej wpływają na zmysły, co jest z resztą udowodnione. Między innymi Konwalie mają swoją moc zapachu. Wyciąg z nich jest stosowany nie tylko w samych perfumach, ale i także we wszelkiego rodzaju odświeżaczach powietrza. Jednak jak nadmieniłem, każdy reaguje na co innego. Dlatego też nie jest to do końca powiedziane, że używając danego koncentratu spowodujemy oczekiwane efekty. Wszystko zależy od tego, czy trafimy na kogoś, kto akurat jest na dany składnik wrażliwy. Nie można też przesadzić z używaniem perfum. Są osoby uczulone, o czym trzeba bezwzględnie pamiętać. Dlatego czyńmy wszystko z rozsądkiem.

Redakcja perfumiq.pl