Trendy na wiosnę – w co się ubrać?

Wielkimi krokami zbliża się nowa pora roku, a z nią nowe trendy. Co aktualnie króluje na wybiegach światowych domów mody? Co będą nosić najpopularniejsze modelki, ale także i my? Przekonajmy się.

Na ostatnich pokazach mody wiele się dzieje. Niektóre trendy pozostają, ale łapiemy także powiew wiosennej świeżości – trendy stają się nowości. Co warto zakupić w sklepach, żeby nosić się modnie?

Grochy

Grochy królują tej wiosny. Będą pojawiać się zarówno na koszulach i sukienkach, jak i bluzkach czy nawet dodatkach. Nieważne czy małe czy duże, rozrzucone czy uporządkowane – to one nas urzekły i często będziemy po nie sięgać tej wiosny. W sieciowych butikach już dostępne są modele w ten wzór.

Kolorowa skóra

Wraz z nadejściem eko-skóry zaczęto wymyślać jej najróżniejsze rodzaje. Wiosna kojarzy się z rozkwitaniem i świeżymi kwiatami, dlatego wiosną będzie modna kolorowa eko-skóra. Tak, dobrze słyszysz. Odkładamy na bok czarne ramoneski i sięgamy po żółte czy niebieskie kurtki, ale także spodnie i torebki. Będzie koloroweo.

Dżungla jako motyw główny

Oprócz groszków różnej maści na ubraniach pojawi się jeszcze jeden cudowny print – dżungla. Na koszulach będzie działo się dużo, jak to w dżungli, w której królują rośliny. Na wybiegach te koszule prezentowały się nieziemsko i nie może zabraknąć podobnej w twojej szafie. Taka koszula doda świeżości każdej stylizacji.

Jeden kolczyk robi różnicę

Tak, dobrze czytasz, ponieważ wiosną nosimy tylko jeden kolczyk. Ale jaki! Ma być duży i przyciągać uwagę innych – w końcu sam musi wykonać robotę. Dobrze jeśli jest złoty i przypomina rzeźbę – takie będą się najlepiej nosić w tym sezonie. Dodatkowo taki kolczyk doda ci dużo uroku.

Buty na traktorze

Buty na traktorze, czyli takiej grubej, specyficznej podeszwie, to trend, który z nami po prostu pozostaje. Wprowadziła go Bottega Veneta, a teraz kopiują go inne marki. Dzięki temu i możemy kupić sobie najmodniejsze buty ostatnich sezonów. Mają wyglądać na ciężkie i toporne. Przewrotnie możemy połączyć je z delikatnymi kobiecymi sukienkami.

Last, but not least

Ostatni wymieniony, ale nie najmniej ważny trend na wiosnę to gipura i inne prześwitujące materiały. W tym sezonie domy mody stawiają na transparentność. Zapewne my nie ubierzemy całej sukienki z siateczki, ale bluzkę z pewnością. Pod prześwitujący materiał można ubrać jakiś ciekawy, ładny stanik – gwarancja przyciągana wzroku murowana. Jednak top na ramiączkach również będzie prezentował się dobrze.

Oto najnowsze trendy na wiosnę.

Redakcja perfumiq.pl